Akademia Opiekuna Medycznego

Drodzy opiekunowie medyczni!

Oddajemy do Państwa dyspozycji część Akademii Opiekuna Medycznego dotyczącą pobierania krwi i materiałów do badań.

Znajdą Państwo na niej materiały dotyczące pobierania krwi i materiałów do badań – wszystkie one są dostępne bezpłatnie. Dostęp do pozostałej części Akademii i reszty materiałów dostępny jest wyłącznie dla członków OSOM.

Materiały to przede wszystkim nagrania webinarów z cyklu „Środa z flebotomią”, ale i wiele dodatkowych materiałów, które przybliżą tematykę pobierania krwi i materiałów do badań. Zachęcamy do zapoznania się z nimi nie tylko przez obecnie uczących się opiekunów medycznych, tych już pracujących w zawodzie, którzy czekają na kursy umożliwiające im pobieranie krwi, ale i również nauczycieli zawodu, którzy materiały te mogą wykorzystać w swojej pracy.

Platforma dostępna pod adresem: akademia.opiekunmedyczny.org

Aby uzyskać dostęp należy się zarejestrować na stronie. Konto zostanie potwierdzone w ciągu 48 godzin. Uwaga! Automatyczne maile z potwierdzeniem, z przyczyn technicznych, nie są wysyłane. Po zarejestrowaniu się prosimy o zalogowanie się używając podanych w rejestracji danych. Jeśli konto nie będzie aktywne po upływie 48 godzin prosimy o kontakt.

W najbliższym czasie udostępnimy również dodatkowe materiały dla nauczycieli. Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz uzyskać do nich dostęp to załóż konto oraz prześlij maila na kontakt@opiekunmedyczny.org podając w treści gdzie pracujesz.