Walne Zgromadzenie i Konferencja – ON-LINE!

Drodzy Członkowie,

14 kwietnia 2020 r. poinformowaliśmy Was, iż z troski o Państwa bezpieczeństwo oraz w zgodzie z najnowszymi wskazaniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii Covid-19 zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Opiekunów Medycznych podjął decyzję o zmianie terminu V Ogólnopolskiej Konferencji Opiekunów Medycznych, na 19. września 2020 w Katowicach.

W wyniku wprowadzenia najnowszych wytycznych dot. sposobu przeprowadzania takich wydarzeń, jak również mając na uwadze, iż większość z Was – uczestników Walnego Zgromadzenia oraz naszej konferencji to personel medyczny zatrudniony w Szpitalach i placówkach opiekuńczych, kierując się Waszym komfortem i bezpieczeństwem podjęliśmy decyzję by zarówno Walne Zgromadzenie jak i nasza Konferencja odbywała się w całości on-line.

Walne Zgromadzenie odbędzie się za pośrednictwem Google Meet (natomiast konferencja będzie odbywać się na innej platformie). Do uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu wymagany będzie komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu oraz (zalecane) mikrofon i kamera.

Dodatkowo obok uczestnictwa w Konferencji, każdy z Was otrzyma dodatkowe bonusy, m.in. kurier dostarczy Wam pakiet konferencyjny wraz z kolejnym numerem Rocznika Opiekunów Medycznych – i to wszystko wraz z Konferencją niezmiennie bezpłatnie dla członków OSOM.

Pozdrawiam i do zobaczenia na łączach,
Bartosz Mikołajczyk

Prezes Zarządu
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia
Opiekunów Medycznych