Partnerzy

Chcesz zostać naszym partnerem? Współpracować i realizować różnego rodzaju projekty, a przede wszystkim działać na rzecz opiekunów medycznych? Skontaktuj się z nami!


Strona www.OpiekunMedyczny.com.pl to najstarsza tego typu inicjatywa dla opiekunów medycznych. Na stronie znajdziecie wiele przydatnych informacji dla opiekuna medycznego, informator o zawodzie i inne. W 2015 roku powstała fundacja o tej samej nazwie, która reprezentuje opiekunów medycznych i działa na ich rzecz.


OSOM podjęło współpracę z OZZIPOM.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Inicjatywa Pracownicza Opiekunów Medycznych to pierwszy, ogólnopolski związek zawodowy zrzeszający opiekunów medycznych. Więcej o związku na stronie:

https://www.facebook.com/OZZ-Inicjatywa-Pracownicza-Opiekun%C3%B3w-Medycznych-100650802388029/


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych podpisało list intencyjny z Polskim Towarzystwem Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu. Partnerstwo dotyczy wyrażenia woli współpracy na polu merytorycznym.

Strony wyrażają wolę współpracy w zakresie:

1. Współpracy w zakresie tworzenia projektów i zmian legislacyjnych podnoszących kwalifikacje i kompetencje członków obu stron

2. Współpracę w zakresie tworzenia zespołów interdyscyplinarnych wspierających kompleksową opiekę osób z niepełnosprawnościami i minimalizacją skutków zmian cywilizacyjnych w odniesieniu do sprawności osób zamieszkujących na terenie Polski.

3. Udoskonalania procesu kształcenia członków obu stron celem wzrostu kompetencji formalnych w zakresie wytwarzania, ordynowania, dostosowywania i wykonywania wyrobów medycznych wykonywanych seryjnie oraz na zamówienie.

4. Współpraca przy organizacji konferencji, warsztatów oraz szkoleń opartych o posiadany potencjał kadrowy.

5. Wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy stronami w zakresie kompetencji statutowych obu organizacji.

 


 

Portal bliskochorego.pl to miejsce w którym znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących opieki nad pacjentem. Strona przydatna jest nie tylko dla profesjonalistów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę, ale również dla osób, które nie wiedzą gdzie uzyskać odpowiedzi na pierwsze pytania. Portal został stworzony przez specjalistów Puckiego Hospicjum im. św. Ojca Pio i uzyskał rekomendację OSOM.