Warsztaty przeciwdziałania agresji i mobbingowi w pracy OM

Opiekun medyczny należy do jednego z zawodów, których zadaniem jest opieka nad osobami w placówkach służby zdrowia. 
Z badań Amerykańskiego Związku Pielęgniarskiego wynika, że 25% pielęgniarek oceniło  agresję jako poważny problem w miejscu pracy a ponad 57% doświadczyło agresji werbalnej w miejscu pracy słownej a 17% fizycznej. Umiejętność radzenia sobie z agresją w miejscu pracy jest niezwykle ważna by opiekunowie medyczni mogli lepiej radzić sobie ze stresem, jak również przeciwdziałać skutkom przemocy (fizycznym jak i psychicznym).
Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, Fundacja OpiekunMedyczny.com.pl wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Opiekunów Medycznych serdecznie zaprasza na Warsztaty „Stop Agresji”, które zawierają rzetelne i zgodne z obecnym stanem wiedzy z zakresu psychologii informacje na temat sposobów rozpoznawania oznak agresji i jej zapobieganiu.
Program warsztatów przybliży uczestnikom umiejętności radzenia sobie z wysokim poziomem stresu, przeciwdziałaniem wystąpienia agresji i możliwościami poradzenia sobie z nią. Pomoże zrozumieć również jakie mechanizmy kryją się za powstawaniem agresji.
Jeśli jesteś opiekunem medycznym i pracujesz obecnie na tym stanowisku (lub pokrewnym) – nie czekaj – zapisz się już dziś.
 
Poznań – 3 XI 2018 – kliknij TUTAJ by się zapisać!
 
Warszawa – 17 XI 2018 – kliknij TUTAJ by się zapisać!
 
Katowice – 1 XII 2018 – kliknij TUTAJ by się zapisać!
UWAGA! Warsztaty „Stop Agresji” są bezpłatne dla członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Opiekunów Medycznych!
Więcej informacji jak zostać członkiem OSOM w zakładce „Jak zostać członkiem”

Dodaj komentarz